Kontakt

Strukton Rail A/S
Gl. Lyngvej 2
4600 Køge

Tel: (+45) 32 95 76 03
CVR nr.: 20 28 65 47

info@strukton.dk

Fakturaer sendes til:
faktura@strukton.dk

Tilbud og forespørgsler sendes til:
tilbud@strukton.dk

Kontaktpersoner:

Nikolaj Nielsen, Tilbudschef
Mobil: (+45) 51 67 19 86
E-mail: nikolaj.nielsen@strukton.dk 

Jens Christian Jensen, Adm. direktør
Mobil: (+45) 31 14 50 90
E-mail: jens.jensen@strukton.dk 

Maja Rosenkilde, Regnskabschef
Mobil: (+45) 22 99 17 86
E-mail: maja.rosenkilde@strukton.dk

Pernille Stecher, HR Chef
Mobil: (+45) 53 74 10 18
E-mail: pernille.stecher@strukton.dk

Hanne Jensen, Kvalitets- og Miljøchef, Jernbanesikkerhedsansvarlig
Mobil: (+45) 41 78 90 22
E-mail: hanne.jensen@strukton.dk

Michael Græm, Sikkerhedschef
Mobil: (+45) 26 23 17 63
E-mail: michael.graem@strukton.dk

Søren Vilain, Arbejdsmiljøchef
Mobil: (+45) 31 34 40 50
E-mail: soren.vilain@strukton.dk

Kim Brødsgaard, Afdelingsleder Anlæg
Mobil: (+45) 31 68 17 25
E-mail: kim.brodsgaard@strukton.dk

Peter Wenzel, Afdelingsleder El & Sikring
E-mail: peter.wenzel@strukton.dk

Gert Larsen, Afdelingsleder Sporjustering
Mobil: (+45) 53 74 10 00
E-mail: gert.larsen@strukton.dk

Rasmus Krogh, Afdelingleder Maskiner
Mobil: (+45) 21 82 77 71
E-mail: rasmus.krogh@strukton.dk

Casper Nyby, Deputy Project Director (Fjernbane Vest)
Mobil: (+45) 51 67 17 64
E-mail: casper.nyby@strukton.dk

Jesper Nibe, Civil Works Manager (Fjernbane Vest)
Mobil: (+45) 53 74 10 06
E-mail: jesper.nibe@strukton.dk