Kontakt

Strukton Rail A/S
Gl. Lyngvej 2
4600 Køge

Tel: (+45) 32 95 76 03
CVR nr.: 20 28 65 47

info@strukton.dk

Fakturaer mailes til:
faktura@strukton.dk

Kontaktpersoner:

Jens Christian Jensen, Adm. direktør
Mobil: (+45) 31 14 50 90
E-mail: jens.jensen@strukton.dk 

Jacky Dalby, Projektdirektør
Mobil: (+45) 31 48 62 49
E-mail: jacky.dalby@strukton.dk

Kate Bjerrum, Økonomichef
Mobil: (+45) 29 74 01 81
E-mail: kate.bjerrum@strukton.dk

Hanne Jensen, Sikkerheds- og Kvalitetschef
Mobil: (+45) 41 78 90 22
E-mail: hanne.jensen@strukton.dk

Peder Kjær-Hansen, Salgschef
Mobil: (+45) 60 29 82 92
E-mail: peder.kjaer-hansen@strukton.dk

Per Helgesen, General Site Manager for Signalprogrammet
Mobil: (+45) 40 33 56 55
E-mail: per.helgesen@strukton.dk

Jonas Ottosson, Afdelingschef for Spor
Mobil: (+45) 20 92 19 22
E-mail: jonas.ottosson@strukton.dk

Kim Brødsgaard, Afdelingsleder for Anlæg
Mobil: (+45) 31 68 17 25
E-mail: kim.brodsgaard@strukton.dk

Egon Jessen, Afdelingsleder for Sikring
Mobil: (+45) 52 19 72 19
E-mail: egon.jessen@strukton.dk

Gert Larsen, Afdelingsleder for Sporjustering
Mobil: (+45) 53 74 10 00
E-mail: gert.larsen@strukton.dk